KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13778065
nr 1377 8065
Curt Olsson, abstrakt komposition. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 51x103 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:13:37
4/2 14:34:57
8/2 17:18:06